Kontakt

+45 7030 0688

Saint-Gobain Denmark A/S • Robert Jacobsens Vej 62A • 2300 København S • info@saint-gobain.dk • CVR: 59983016

Har du brug for hjælp til brandsikkerhed?

Hvis du har spørgsmål, der drejer sig om brandsikkerhed, så kontakt en af vores eksperter.

Hans Jensen

Gyproc
T: +45 5957 0316
E: hans.jensen@saint-gobain.com

Simon Christensen

Vetrotech
T: +45 2687 5295
E:  Simon.christensen@saint-gobain.com

Charlotte Højmark

ISOVER
T: +45 4058 4979
E: Charlotte.Pedersen@saint-gobain.com

Saint-Gobain Taskforce

Hos Saint-Gobain har vi både passion og viden for bygningsmaterialer - og vi deler gerne begge.

Tag fat i os for:

Ekspertrådgivning i designfasen * Procesoptimering i byggefasen * Detaljeret materialeinformation og dokumentation * Én samlet vidensbank gennem hele projektet

 

Thomas Dassau

Saint-Gobain Weber

T: 42 12 77 26

E: thomas.dassau@saint-gobain.com

Birgitte Rom

GLASSOLUTIONS

T: 24 41 69 55

E: birgitte.rom@saint-gobain.com

Mads Pedersen

Ecophon

T: 42 12 76 64

E: mads.pedersen@ecophon.dk

Rene Bach Christensen

Vetrotech

T: 42 12 77 36

E: rene.christensen@saint-gobain.com

Jacob K. Vidkjær

SageGlass

T: 42 12 79 56

E: jacob.vidkjaer@saint-gobain.com

Uffe Jespersen

aereNmore

T: 42 12 79 24

E: Uffe.Jespersen@saint-gobain.com 

Kurt Hoe

Saint-Gobain Denmark

T:  26 87 50 95

E: KurtLykke.Hoe@saint-gobain.com

Saint-Gobain Development

Hos Saint-Gobain tror vi på, at bæredygtighed, komfort, digitalisering og effektivitet er centrale elementer i udviklingen af det danske og internationale byggeri. Derfor har vi et særligt fokus på udviklingen af byggesystemer, services og cirkulære forretningsmodeller. Vil du vide mere så kontakt:

Per Stabell Monby

Business Director | Executive MBA, MSc., IPMA-B, LEED-AP, DGNB
Saint-Gobain Denmark A/S

T: 4212 7871

E: Per.monby@saint-gobain.com

Saint-Gobain brands

Mogens Nielsen
Hos Saint-Gobain er vi optaget af at levere innovative og bæredygtige løsninger, kompetencer og koncepter, som kan bidrage positivt på tværs af byggeriet og forbedre menneskers dagligdag og velvære i bygninger.
Mogens Nielsen
CEO, Saint-Gobain Denmark A/S
Back top