Kontakt

+45 7030 0688

Saint-Gobain Denmark A/S • Robert Jacobsens Vej 62A • 2300 København S • info@saint-gobain.dk • CVR: 59983016

Brandsikkerhed

Har du spørgsmål, der drejer sig om brandsikkerhed, så kontakt en af vores eksperter.

Hans Jensen

Gyproc
T: +45 5957 0316
E: hans.jensen@saint-gobain.com

Simon Christensen

Vetrotech
T: +45 2687 5295
E:  Simon.christensen@saint-gobain.com

René Christensen 

Vetrotech
T: +45 4212 7736
E: Rene.christensen@saint-gobain.com 

Jesper Schmidt Hansen

Vetrotech
T: +45 2425 5536
E: Jesper.S.Hansen@saint-gobain.com

Mikkel Frostholm

ISOVER
T: +45 4212 8719
E: Mikkel.Frostholm@saint-gobain.com

Charlotte Højmark

ISOVER
T: +45 4058 4979
E: Charlotte.Pedersen@saint-gobain.com

Saint-Gobain brands

Hos Saint-Gobain er vi optaget af at levere innovative og bæredygtige løsninger, kompetencer og koncepter, som kan bidrage positivt på tværs af byggeriet og forbedre menneskers dagligdag og velvære i bygninger.
Mogens Nielsen
CEO, Saint-Gobain Denmark A/S
Back top